WORLDWIDE PLASTICS DISTRIBUTION
Lietuvių

Mes, „Vink“, itin vertiname etišką elgesį ir įstatymų laikymąsi. Mes skatiname pranešti apie bet kokius sukčiavimo ir vagysčių incidentus arba apie bet kokią kitą veiklą, kuri neatitinka „Vink“ pagrindinių vertybių ir principų. Jei jūs tapote bet kokios veikos, kuri prieštarauja „Vink“ etikai, liudininku, jūs galite pranešti apie incidentą paspausdami ant žemiau esančių nuorodų.

Apie visas problemas galima pranešti anonimiškai. Tam tikrų problemų atveju, pavyzdžiui, kai tai susiję su personalu arba sveikata, saugumu ir aplinka, taikoma eskalavimo procedūra. Eskalavimo procedūrą galite rasti čia.

Jeigu eskalavimo procedūra jums kelia nepatogumų, jūs galite bet kuriuo metu pranešti apie incidentą anonimiškai.

Jūs taip pat galite nusiųsti anoniminį laišką adresu ethics@vink.com.

 Pateikti pranešimą apie įtariamą „Vink“ etikos pažeidimą

Gauti atsakymąanksčiau pateiktą pranešimą.

Visi incidentai, apie kuriuos pranešama, yra tiesiogiai nukreipiami į „Vink“ vidinį audito departamentą. Šis departamentas nepriklauso nuo vadovybės ir visus atvejus nagrinėja konfidencialiai.

Jei jūs pasirenkate išlikti anonimu, jūs vis tiek galite pasirinkti, ar dalytis pagrindine kontaktine informacija pranešime, kad atitinkami tyrėjai, esant reikalui, galėtų susisiekti su jumis, kad gautų daugiau informacijos.

„Vink“ netoleruoja keršto bet kokio asmens, kuris išreiškia rūpestį arba klausimų dėl galimo „Vink“ verslo etikos politikos, skundų politikos, kovos su kyšininkavimu ir pinigų plovimo politikos ar bet kokios kitos „Vink“ politikos, pažeidimų, kurie, yra pagrindo manyti, galėjo įvykti, atžvilgiu arba asmenų persekiojimo.

PASTABA.

Pranešant apie problemas „Vink“, įmonei gali reikėti rinkti, tvarkyti ir prižiūrėti tam tikrą jūsų asmeninė informaciją. Tai bus atliekama pagal Europos BDAR reglamentus.

Šis klausimynas yra lietuvių kalba. Galite atsisiųsti šį PDF (Lithuanian Report Guidance) failą kaip gaires savo pasirinktai kalbai

Top